70e PACC Contest

In 1955 is de eerste PACC Contest georganiseerd. Dat betekent, dat we nu, anno 2025 kunnen deelnemen aan de 70e! editie van de PACC. De PACC vindt plaats op het eerste volledige weekend in februari. Dat is dit jaar op zaterdag 8 en zondag 9 februari. De start is zaterdag om 12:00 UTC (13:00 lokale nederlandse tijd). De contest loopt tot zondag 12:00 UTC. 24 uur dus. Modes zijn CW en/of SSB. Voor dit jaar is er een kleine wijziging in het regelement met betrekking tot spotten geweest. Ook in SSB mag er gespot worden (ook zelf spotting).

Onze afdeling gaat hier vanuit het clubgebouw, evenals voorgaande keren ook weer aan deelnemen. Indien er voldoende operators beschikbaar zijn, ook de nacht door.

Clubleden die als operator vanuit het clubgebouw willen deelnemen kunnen dat met elkaar afstemmen tijdens een van de vrijdagse hobbyavonden.

Kijk voor actuele informatie ook even op de website met PACC regels.